e-hukuk avantajları ile

CAMBRIDGE LAW STUDIO HUKUK İNGİLİZCESİ PROGRAMI

  • 285 Sterlin fiyat avantajı
  • 100 Sterlin değerinde sertifika bedava
  • 270 gün erişim hakkı
  • Tüm soru ve sorunlarınızda e-hukuk güvencesi

500 Sterlin  215 Sterlin

E-hukuk avantajlarından faydalanmak için lütfen yukarıda bulunan E-hukuk Avantajları ile Satın Al butonuna tıklayın. e-hukuk-The Complete Illuminate başlığı ile açılan sayfada kaydınızı tamamladıktan sonra e-hukuk avantajları ile kayıt olabilirsiniz.

Satın alma sayfasında bulunan e-hukuk ismi, e-hukuk a özel avantajlar ile kayıt olduğunuzu gösterir. Diğer kanallardan yapacağınız kayıtlarda, e-hukuk avantajları geçerli değildir.

Kurs sonunda Cambridge Law Studio CPD onaylı sertifikanız adresinize gönderilir.

e-hukuk, Cambridge Law Studio Türkiye resmi partneridir. Cambridge Law Studio Illuminate Hukuk İngilizcesi Programı hakkında tüm soru ve sorunlarınız için 0.850.2418408 numaralı telefondan ya da [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

e-hukuk Avantajları

  • 500 Sterlin değerinde eğitimi 285 Sterlin fiyat avantajı ile yalnızca 215 Sterlin ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.
  • 500 Sterlin eğitim ücretine ek olarak alınan 100 Sterlin tutarında olan sertifika gönderim ücreti alınmaz. e-hukuk avantajları ile satın alacağınız Cambridge Law Studio Online Hukuk İngilizcesi eğitiminden sonra Cambridge'den gönderilen CPD onaylı sertifikanız adresinize ücretsiz olarak gelir.
  • e-hukuk.com.tr üzerinden satın alacağınız 10 modülden oluşan, dilediğiniz zaman dilediğiniz sayıda izleyebileceğiniz, içinde döküman ve quizler bulunduran video eğitimlere 270 gün boyunca erişim hakkına sahip olursunuz.
  • Herhangi bir sorun ile karşılaştığında e-hukuk sizin için hep burada! Dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Cambridge Law Studio tarafından uluslararası avukatlar ve hukuk öğrencileri için sunulan 10 derslik video eğitim setinden oluşan online hukuk İngilizcesi programıdır. Bu pratik ve güncel eğitim fırsatı size uluslararası seviyede ticaret hukukunda çalışabilmeniz için gerekli genel hukuk kavramlarını ve hukuki kelimeleri öğrenebilme fırsatı sunuyor. Illuminate Hukuk İngilizcesi Programı’nın temel amacı, gün geçtikçe daha da rekabetin arttığı iş piyasasında işe alınma hususunda sizi bir adım öne çıkarıp, avantajlı konuma getirebilmektir. Bu kurs size bir hukuk İngilizcesi sözlüğünün yapamayacağı kadar yardımcı olur.

Illuminate Hukuk İngilizcesi Programı, Cambridge Law Studio  tarafından 20 yılı aşkın bir süredir dünyanın her bir yanından uluslararası ticaret avukatlarına İngilizce eğitimi verilen Cambridge’teki hukuk İngilizcesi derslerine dayanmaktadır. Ticari sözleşmelerde kullanılan kelimeler, şirket ve diğer ticari kuruluş kelimeleri ve kayda değer ticari farkındalığa sahip olmak isteyen herhangi bir avukatın göz önünde bulundurması gereken pratik konular bu programın temel odağındadır.

Şu anki İngilizce seviyenizin ne olduğu önemli değildir çünkü Illuminate Hukuk İngilizcesi Programı size kendi hızınızda çalışma fırsatı sağlar. Ders materyallerini satın aldıktan sonra dilediğiniz kadar izleyebilir, okuyabilir veya sınav sorularını çözebilirsiniz çünkü her bir modül e-hukuk avantajları ile satın alındıktan sonra 150 gün boyunca erişiminize açık olacaktır. Tüm avukatlar ve hukuk öğrencileri Illuminate Hukuk İngilizcesi programından yararlanabilir.

On dersten oluşan programı tamamlarsanız,  Cambridge’ten gönderilecek olan ve CV’nize mükemmel bir ek olabilecek prestijli ve CPD onaylı Illuminate bitirme sertifikasına sahip olacaksınız.

Şu anda dünyanın hiçbir yerinde Illuminate Hukuk İngilizcesi Programı kadar faydalı bir hukuk İngilizcesi eğitimi kursu bulunmamaktadır. Hemen bugün öğrenmeye başlayın ve uluslararası ticaret hukuku alanındaki geleceğinize yönelik büyük bir adım atın!

1999 yılında kurulan Cambridge Law Studio,  İngiltere’nin önde gelen ve dünyanın en prestijli Hukuk İngilizcesi kurslarına ev sahipliği yapmaktadır. Cambridge Law Studio, Accreditation Service for International Colleges tarafından akredite edilen eğitimleri ile uzun yıllardır avukatlar ve  hukuk öğrencileri için hukuk ingilizcesinde en etkili ve prestijli adres olmaya devam etmektedir.

Cambridge Law Studio’nun yöneticisi Catherine Mason uzun yıllardır Hukuk İngilizcesi eğitimleri vermektedir. “The Lawyer’s English Language Coursebook” ve “Advanced Legal English” gibi dünya çapında bilinirliğe ulaşmış iki önemli kitabın yazarıdır.  

Cambridge Law Studio, uluslararası akreditasyon kurumu CPDSO (Continuous Professional Development Standarts Office)  tarafından akredite edilmiş olup, CPD sertifika sağlayıcıdır.

CPD (Continuous Professional Development); Sürekli Profesyonel Gelişim anlamına gelir. 1996 yılında kurulan İngiltere Merkezli CPDSO (Continuous Professional Development Standarts Office) , tarafından akredite edilen kurumların sertifikaları CPD sertifikası olarak CPDSO üzerinden sorgulanabilir ve uluslararası geçerliliği bulunur.

Birçok ülkede avukatların belirli bir oranda CPD programlarına katılma şartı bulunmaktadır. Bazı ülkelerde CLE(Continuing Legal Education) olarak da bilinen CPD programlarının amacı, avukatların mesleki bilgi ve becerilerini sürekli olarak geliştirmelerine imkan sağlamaktır. Cambridge Law Studio Illuminate Hukuk İngilizcesi Programı sonunda elektronik CPD onaylı sertifika almaya hak kazanırsınız.  Ayrıca Cambridge’den gönderilen basılı sertifika da adresinize gönderilir.

Minimum 4 characters