Yeni Nesil Hukuk: e-hukuk

e-hukuk; alanında uzman ve tecrübeli eğitmenleri ile yalnızca hukukçuları değil şirket sahiplerini, yöneticileri, beyaz yakalıları, girişimcileri yani kısacası iş dünyasının her bir parçasını ilgilendiren eğitimlerin online olarak verildiği bir platform olma hedefi ile yola çıkıyor.

Değişen dünyada hukuk kuralları yalnızca mahkeme salonlarına değil tüm hayatımıza entegre oluyor. Bu sebeple hukuk kuralları yalnızca hukukçular için değil tüm bireyler için hayati önem taşıyor. e-hukuk, hukukçu olmayanlara hukuku ve bağlı bilimlerini anlatabilmek hedefi ile ihtiyaca yönelik, somut, uygulanabilir ve anlaşılır eğitim içeriklerini sizlerle buluşturuyor.

 •  

  ONLİNE EĞİTİM

  Alanında uzman eğitmenleri canlı eğitimlerde bireysel katılımcılar ile buluşturuyoruz. Katılımcıların aklındaki soruları eğitmen ile paylaşabilmesini sağlıyoruz.

  alanında uzman eğitmenler
 •  

  VİDEO EĞİTİM

  Canlı yayın eğitim kayıtlarını video eğitim olarak bireysel katılımcılar ile buluşturuyoruz. Canlı yayında sorulan soruların da izlenebildiği video eğitimlerde etkin öğrenme fırsatı sunuyoruz.

  etkin öğrenme fırsatı
 •  

  KURUMSAL EĞİTİM

  e-hukuk eğitmenlerini şirketlerle buluşturuyoruz. Şirket için özelleştirilerek verilen canlı eğitimin kaydını hediye ediyoruz. Böylece çalışan sirkülasyonu halinde her bir çalışanın aynı eğitimi almasını sağlıyoruz.

  çalışan eğitiminde birlik
 •  

  SERTİFİKA

  Eğitim için ayrılan her bir dakika önem taşıyor. Bireysel katılımcıları her eğitimin sonunda sertifika ile ödüllendiriyoruz.

  her eğitim sonrası sertifika
Minimum 4 characters