İptal ve İade

İPTAL

Canlı eğitimlerde eğitim saatine en geç 24 saat kalana kadar iptal hakkını kullanabilirsiniz. Canlı eğitim saatine 24 saatten az bir süre kala yapılan iptal talepleri kabul edilmez. İptal talebinin e-hukuk tarafından onaylanması halinde,  ödemiş olduğunuz canlı eğitim ücreti, başka bir eğitimde kullanılmak üzere  üye hesabında kalır. Üye hesabınızda kalan eğitim ücretini, iptal tarihinden itibaren en geç 1 yıl içinde istediğiniz başka bir canlı eğitim ya da video eğitim satın alımında kullanabilirsiniz.

Canlı eğitimin eğitmen veya e-hukuk tarafından iptal edilmesi halinde, tarafınıza bilgilendirme yapılarak ödemiş olduğunuz canlı eğitim ücreti, iptal tarihinden itibaren 1(bir) yıl içinde başka bir canlı eğitim veya video eğitimde kullanılmak üzere  üye hesabınızda kalır.

Video eğitimler için iptal hakkı bulunmamaktadır. 

 

CAYMA HAKKI VE İADE

29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 15 gereğince, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler için cayma hakkı kullanılmamaktadır. Bu sebeple, canlı eğitim ve/veya video eğitim hizmetleri için cayma hakkının kullanılması ve eğitim ücretlerinin iadesi mümkün değildir. 

Minimum 4 characters