Anasayfada sağ üst köşede bulunan Giriş Yap/Kayıt Ol butonunu tıklayınız. Kayıt Ol kısmına aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresi ile şifrenizi belirleyerek kayıt olabilirsiniz.

Üye olurken kullandığınız e-posta adresi, katılım sağladığınız/sağlayacağınız eğitimlere yönelik bilgilendirmelerin yapılacağı e-posta adresidir. Katılım sağladığınız/sağlayacağınız eğitimlere yönelik bilgilendirmeler ile eğitim sonrası katılım sertifikanızın tarafınıza ulaşabilmesi için aktif olarak kullandığınız e-posta adresi ile kayıt olmalısınız.
Kayıt olurken kullandığınız isim, katılım sağladığınız eğitimlere ilişkin katılım sertifikasında katılımcı ismi olarak kullanılacaktır. Bu sebeple, kayıt olurken sertifikanızda görünmesi gereken tam isminizi paylaşmalısınız.

Canlı eğitimlerimize katılım sağlanabilmesi ve video eğitimlerimizin izlenebilmesi için sitemize üye olma zorunluluğu bulunmaktadır.  İşlem güvenliğinin sağlanabilmesi ve eğitim sonrası sertifikasyon işlemleri için üye olmadan eğitimlerimize katılım sağlanamamaktadır.

Satın almak istediğiniz eğitimin yanında bulunan Satın Al butonuna tıkladığınızda ilgili eğitim sepetinize eklenmektedir. Sağ üstte bulunan Sepeti Görüntüle butonuna tıklayarak sepetinize ulaşabilirsiniz. Ödeme Sayfasına Git butonu ile istenen fatura bilgilerini doldurup, ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesini onaylayarak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemini tamamladığınızda, kayıtlı e-posta adresinize bilgilendirme e-postası gelecektir.

Sepeti Görüntüle butonu ile ulaştığınız sepetinizde sol aşağıda, ürün isminin altında Kupon Kullan butonu bulunmaktadır. İlgili boşluğa kupon kodunuzu yazarak Kupon Kullan butonuna tıkladığınızda indirim oranınız otomatik olarak sepet tutarınıza yansımaktadır. Ödeme işlemine devam ederek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz canlı eğitime ilişkin giriş bilgileri eğitimin yapılacağı gün içinde üye olurken bildirdiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. Canlı eğitimlerimizde Zoom Cloud Meetings uygulaması kullanılmaktadır. Tarafınıza gönderilen katılım bilgileri ile bilgisayarınızda ya da telefonunuzda bulunan Zoom Cloud Meetings uygulamasından eğitime katılım sağlayabilirsiniz.

Satın aldığınız video eğitimi Hesabım sayfanızda sol tarafta bulunan Satın Aldığım Eğitimler kısmında görebilir ve izleyebilirsiniz. Video eğitimlerimizi izlemeniz için süre ve tekrar sınırı bulunmamaktadır.

Canlı eğitimlerimizde sertifika alma şartlarını sağladığınız takdirde e-hukuk üye hesabınızda bulunan Pano bölümünde sertifikanızı görüntüleyebilir, indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Video eğitimlerimizde sertifika alabilmeniz için videonun tümünün izlenmesi gerekmektedir. Video eğitimin tümünü izledikten sonra e-hukuk üye hesabınızda bulunan Pano bölümünde izlemiş olduğunuz video eğitime ilişkin sertifikanıza ulaşabilirsiniz. Sertifikanızı indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz canlı eğitimlerimize katılım sağlayamayacağınız durumlarda eğitim saatinden en geç 24 saat öncesine kadar [email protected] adresine göndereceğiniz yazılı bildirim ile iptal hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu durumda, ödemiş olduğunuz eğitim ücreti, eğitim tarihinden itibaren 1 yıl içinde herhangi bir eğitimde kullanılmak üzere hesabınıza tanımlanır. Video eğitimlerimiz için iptal hakkı bulunmamaktadır.

29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 15 gereğince, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler için cayma hakkı kullanılmamaktadır. Bu sebeple,  canlı eğitimler ve/veya video eğitimler için cayma hakkının kullanılması ve eğitim ücretlerinin iadesi mümkün değildir.

Minimum 4 characters