Anasayfada sağ üst köşede bulunan Giriş Yap/Kayıt Ol butonunu tıklayınız. Kayıt Ol kısmına aktif olarak kullandığınız bir mail adresi ile şifrenizi belirleyerek kayıt olabilirsiniz.

Üye olurken kullandığınız e-posta adresi, katılım sağladığınız/sağlayacağınız eğitimlere yönelik bilgilendirmelerin yapılacağı e-posta adresidir. Katılım sağladığınız/sağlayacağınız eğitimlere yönelik bilgilendirmeler ile eğitim sonrası katılım sertifikanızın tarafınıza ulaşabilmesi için aktif olarak kullandığınız e-posta adresi ile kayıt olmalısınız.
Kayıt olurken kullandığınız isim, katılım sağladığınız eğitimlere ilişkin katılım sertifikasında katılımcı ismi olarak kullanılacaktır. Bu sebeple, kayıt olurken sertifikanızda görünmesi gereken tam isminizi paylaşmalısınız.

Satın almak istediğiniz eğitimin yanında bulunan Satın Al butonuna tıkladığınızda ilgili eğitim sepetinize eklenmektedir. Sağ üstte bulunan Sepeti Görüntüle butonuna tıklayarak sepetinize ulaşabilirsiniz. Ödeme Sayfasına Git butonu ile istenen fatura bilgilerini doldurup, ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesini onaylayarak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemini tamamladığınızda, kayıtlı e-posta adresinize bilgilendirme e-postası gelecektir.

Sepeti Görüntüle butonu ile ulaştığınız sepetinizde sol aşağıda, ürün isminin altında Kupon Kullan butonu bulunmaktadır. İlgili boşluğa kupon kodunuzu yazarak Kupon Kullan butonuna tıkladığınızda indirim oranınız otomatik olarak sepet tutarınıza yansımaktadır. Ödeme işlemine devam ederek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz canlı eğitimin yapılacağı tarih ve saatte e-hukuk üye hesabınıza giriş sağlayarak canlı eğitime katılabilirsiniz. Üye hesabınızda sol tarafta bulunan Meetings kısmında satın aldığınız canlı eğitimin ismini görmelisiniz. Eğitim isminin yanında bulunan Join via App seçeneği ile telefonunuzdan ya da Join via Web Browser seçeneği ile bilgisayarınızdan eğitime katılım sağlayabilirsiniz.

Satın aldığınız video eğitimi Hesabım sayfanızda sol tarafta bulunan Satın Aldığım Eğitimler kısmında görebilir ve izleyebilirsiniz.

Canlı eğitimlerimize katılım ve video eğitimlerimizin izlenebilmesi için üye olunması gerekmektedir. Üye olmadan eğitimlere katılım mümkün değildir.

Sertifikalı eğitimlerimize katılım sağladığınız takdirde katılım sertifikanız eğitim tarihinden itibaren en geç 10 gün içinde e-posta adresinize gönderilecektir. Satın alınan ancak katılım sağlanmayan eğitimleriniz için sertifika gönderimi yapılmamaktadır.

Minimum 4 characters
E-bültenimize üye olun, hukuk alanında son gelişmeler ve güncel eğitimlerimizden haberdar olun.
This is default text for notification bar